۱۳۸۸ خرداد ۱۲, سه‌شنبه

تکلیف ما اهل سنت با شما و این رژیم چیست؟


رضا حسین بر

آقای خامنه‌ای وفات طبیعی‌ حضرت فاطمه را شهادت وی خواند و بدینوسیله، عمر، خلیفه دووم را متهم به قتل وی کرد و نشان داد که رسما به مقدسات یک میلیارد اهل سنت آشکارا بی‌ احترامی می‌کند. خامنه‌ای در علامیه یی که در محکوم کردن انفجار مسجد امیر المومنین انتشار داد رسما اعلام کرد که“حادثه‌ خونين تروريستي در زاهدان كه به شهادت جمعي و مجروح شدن جمع بيشتري از ارادتمندان به اهل بيت نبوت در روز شهادت حضرت صديقه‌ طاهره سلام الله عليها انجاميد، موجب تاسف و تاثر و نگراني فراوان اينجانب گرديد.”

قبلا چنین تصور میشد که شیعه یان متعصب، بنّا بر اراده خود مراسم لعنتکنان بر عمر در مسجد و خیابان‌های بلوچیستان راترتیب داده ا‌ند ولی اکنون شکی وجود ندارد که برنامه ایجاد اختلافات در دفتر خامنه‌ای تنظیم و بعداً برای اجرأ به شهرستان‌ها فرستاده میشود.

از سوی دیگر، سال گذشته ۲۷۰۰ مبلغ شیعه به مناطق سنی نشین بلوچستان فرستاده شده که کار‌شان ایجاد تنفر علیه اهلسنت است. اتفاقا دو روز پیش ۲۵ مبلغ شیعه به بلوچستان فرستادند. از این اقدام تحریک آمیز در این شرایط حساس چه انتظار میتوان داشت؟

فیلم تظاهرات روزهای اخیر را هم دیده اید که شیعیان تحریک شده شعار میدادند، " مرگ بر سنی، مرگ بر سگ سنی، مرگ بر وهابی، مرگ بر مولوی عبدالحمید. جالب این بود که پلیس هیچ دخالتی نکرد، گر چه آنها مغازه و خانه‌های اهلسنت را به آتش میکشیدند در حالیکه هنگامی که اهلسنت برای دفاع از جان رهبرشان مولوی عبدالحمید به تظاهرات پرداختند، نیروهای انتظامی به آن‌ها تیراندازی کردند که طبق بعضی گزارش ها۱۰ نفر بلوچ کشته شدند.

مردم شریف ایران

شما شاهد هستید که بر اهل سنت چه می‌گذرد. ما به خاطر ایران و شما رنج‌های بسیار کشیده ایم، تحقیر‌های بسیار دیده ایم، فقر بی‌ حدی راا تحمل کرده ایم، محرومیت زیادی را تحمل کرده ایم. تکلیف ما با شما و این رژیم چیست؟

این فیلم ها را تماشا کنید و ببینید چه گونه جمهوری اسلامی زمینه را برای جنگ سنی و شیعه اماده می‌کند. در این اجتماع عظیم، شیعیان شعار میدهند: مرگ بر سگ سنی، مرگ بر وهابی و شعار‌های تحریک آمیز دیگری.

من بارها هشدار داده‌ام که جمهوری اسلامی جنگ خونین شیعه و سنی راه خواهد انداخت و موجب کشتار عظیمی‌ از مردم بی‌ گناه خواهد شد. این جنگ ممکن است به کشور‌های دیگر نیز برسد و هزاران شیعه در کشور اسلامی کشته شوند.

این فیلم ها را ببینیند و مراتب اعتراض خود را از جمهوری اسلامی با فریاد بلند همه جا برسانید.

http://cyrusnews.com/news/fa/?mi=10∋=1797

http://cyrusnews.com/news/fa/?mi=10∋=1796

۱ نظر:

ناشناس گفت...

بنام پناه بی پناهان.
دزد نادرویش ما درویش بازی می کند/
باسرو زلف پریشان صحنه سازی می کند/
جناب حجت الاسلاف ولمفسدین اقای علی گدا داره اخرین تاکتیکشو برای سرگرم نگه داشتن ملت بکار میبره وگرنه مگه این شیطان صفت ها نمیدونستند که شهید کردن مسجد اهل تسنن چه عواقبی براشون دربر داره؟
اینهمه مسجد دیگه هست چرا باید مسجد شهر رو شهید بکنند؟
اگه بیاد داشته باشید تقریبا اواخر دوره ریاست جمهوری رفسنجانی کم مونده بود ملت ایران پدر اخوندهارو دربیارند که بایک سیاست مکارانه خاتمی رو باشعار اصلاح طلب اوردند وسط و اقای نوری نامزددیگر ریاست جمهوری به هر شهری که میرفت بجای جذب کردن مردم بهشون مسخره میکرد مثلا بخود زابلیها گفت شما تا دیروز شربت معده رو بانون میخوردین الان به برکت دولت شکمتون سیرشده منظورشم این بود که مردم رو سر لج بندازه تا به خاتمی رای بدن وتاکتیکشون خوب عمل کرد بعدش خاتمی وپشت سرش احمدی نژاد اومدند و هیچ غلطی برای ملت نکردند
الان دستشون رو شده وتنها راهیکه بنظرشون میاد جنگ قومی ومذهبیه خودش که پای بساط منقل و وافور نشسته وزابلیهای بیشعور رو بکشتن میده
لعنت بر ذات کثیف اخوندی
درود بر مبارزین راه حق.