۱۳۸۸ خرداد ۱۱, دوشنبه

نظرات ،تجمع زابلیها در صحنه اعدام سه جوان بی گناه بلوچ


ناشناس گفت...

با دقت به عکس نگاه کنید. به غیر از آن سه نفری که بالای چوب دار هستند.حتی یک نفر لباس بلوچی نپوشیده.مگر آنجا زاهدان نیست.نکته دیگر .در شهری که اکثریت مردم سنی مذهب هستند تابلوهای یا فاطمه الزهرا و یا حسین را ببینید.اینها برای حفظ نظام دست به هر جنایتی که غیر قابل باور باشد خواهند زد. کی ما از این خواب اصحاب کفی بیدار خواهیم شد.

ناشناس گفت...

به‌ شرافتم قسم میخورم که‌ این انسانها که‌ اینگونه‌ وحشیانه‌ در ملاء عام اعدام میشوند بی گناه بودند این نوع اعدامها که‌ در یک بازجوئی چند دقیقه‌ای در زیر شکنجه‌ محکوم به‌ اعدام میشوند فقط و فقط در ایران روی میدهد این نوع اعدامها اعدامهای خلخالی را در اوایل انقلاب در کردستان به‌ یاد میآورد که‌ در دادگاهی چند دقیقه‌ای جوانان کرد را به‌ جوخه‌های اعدام میسپاردند و خلخالی در جواب خبر نگار میگفت یا بی گناهند یا گناهکار اگر بی گناه باشند بهشت میروند اگر که‌ گناهکار بودند حقشان بوده‌ ننگ و نفرت بر این وحشی گری.

طلحه گفت...

سلام بخدا نمیدونم چی بگم واز کجا شروع کنم الان تلویزیون جوونهای بیگناهی رو نشون داد که به دار اویخته شده بودند
فقط بجرم بیگناهی بجرم سنی بودن بجرم بلوچ بودن وجناب مولوی انگار که از هیچی خبرنداره چگونه جواب خدا را خواهد داد ماکه جز خدا پناهی نداریم پس جناب مولوی را بخدا واگذارمیکنیم رهبرما امیرعبدالمالک هست وخواهدبود مامنتظر فرمان رهبر عزیزمان بودیم
جان ما فدای دین شرف وناموسمان
درپناه حق

هیچ نظری موجود نیست: